Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Aktuality

Soutěž na Facebooku o kroužek zdarma!

Milý rodiče,

na začátek roku jsme pro Vás připravili soutěž na facebookovém profilu Crokidy. Kromě soutěží zde můžete během roku sledovat novinky, akce a různá díla Vašich dětí.

 

Aktuální soutěž se týká přihlašování na kroužky na š.r. 2016/17 a máte v ní možnost vyhrát celý kroužek na první pololetí zdarma! Kromě samotné výhry ale doufáme, že si při soutěžení užijete trochu zábavy, ať už při tvorbě obrázků a fotek, nebo při sbírání co nejvíce "liků".

 

Soutěž najdete na profilu Crokidy na Facebooku.

 

Výhry:

1. místo - kroužek dle vlastního výběru na 1. pololetí zdarma

2. místo - věcné dárky od krokodýla

3. místo - věcné dárky od krokodýla

 

Postup soutěže:

1) Vyfoťte fotku nebo nakreslete obrázek s motivy vámi zvoleného kroužku, která/ý zachycuje, jak se na něj těšíte a co byste v něm rádi zažili.

2) Přes zprávu na facebooku pošlete naší stránce Crokidy soutěžní obrázek s popiskem: křestní jméno a druh kroužku.

3) Obrázek bude zveřejněn na facebookové stránce Crokidy v albu "Soutěž - Nový školní rok"

4) Dejte "Like / To se mi líbí" naší FB stránce Crokidy.

5) Posbírejte co nejvíce "Liků / To se mi líbí" na Vaší fotce.

 

Fotka s nejvíce označení "Like / To se mi líbí" vyhraje svůj kroužek na první pololetí zdarma. Pro 2. a 3. v pořadí máme připravené drobné věcné dárky od krokodýla :)

 

Pravidla soutěže:

Soutež probíhá od 8.9.2016 do 30.9.2016.

Výherci budou vybráni na základě počtu označení "Like / To se mi líbí" u své fotky ve fotoalbu "Soutěž - Nový školní rok". Nárok na výhru "Kroužek zdarma na první pololetí dle vlastního výběru" má soutěžící s největším počtem "Like / To se mi líbí". Druhý a třetí soutěžící v pořadí má nárok na drobné věcné ceny.

Vyhodnocení soutěže proběhne 1.10.

Pořadatelem soutěže je Crocogarden z.s.

Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook.

 

Další aktuality
Nové kroužky pro š.r. 2015/16
Se změnou jména naší agentury se pojí i rozšíření námi poskytovaných služeb. Aktuálně přicházíme s nabídkou našich již známých kroužků, ke kterým se od nového roku přidají navíc Cesta kolem světa, Malý kuchtík, Sportovní akademie Superhrdinů, Tenis ve školce a LEGOkostík. Pro lepší představu je Vám k dispozici bohatá fotogalerie a videa z našich kroužků. Při přípravě novinek byl dbán maximální důraz na vytvoření metodiky přesně podle věkových skupin dětí tak, aby si děti odnesly z kroužku něco více, než jen příjemně strávenou hodinu zábavy s kamarády.
GolfGarden / Crokidy aneb kam směřujeme…
Další rok agentury GolfGarden se pomalu chýlí ke konci a rychlými kroky se blíží rok nový. V uplynulém roce jsme rozšířili nabídku našich služeb o nové kroužky a ve stejném duchu budeme pokračovat i nadále. Většina z Vás již vyzkoušela některé z našich kroužků, ať už se jednalo o Golf, či nově nabízeného Malého kutila, Moje zvířátko, Tanečky, Balet či Keramiku. Moc Vám děkujeme za přízeň, jedině díky tomu můžeme tolika dětem přinášet radost!
Reference v číslech:
Počet aktuálně probíhajících kroužků: 57
Počet dětí, které navštívily naše lekce: 2535
Počet školek a škol, které jsme navštívili: 113
Počet let, kdy je tu Crokidy / Golfgarden pro Vás: 5
Počet dětských úsměvů: tisíce a stále přibývají!
Proč právě my?
Crokidy service je tu pro Vás, děti a rodiče. Díky naší 5 leté praxi, kdy více než 2500 dětí využilo naše služby víme, jak přinést dětem úsměv na tvář. Poskytujeme originální kroužky, zajišťujeme hlídání nebo fotografování nejen dětí. Pořádáme narozeninové oslavy i akce pro celé rodiny. Jsme tu pro Vás, Crokidy – Partner dětí a rodičů.
STÁLE JSTE NENAŠLI,
CO JSTE HLEDALI?
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
info@crokidy.cz
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT