Stránka se načítá, vyčkejte prosím ...
Aktuality

GolfGarden / Crokidy aneb kam směřujeme…

Další rok agentury GolfGarden se pomalu chýlí ke konci a rychlými kroky se blíží rok nový. V uplynulém roce jsme rozšířili nabídku našich služeb o nové kroužky a ve stejném duchu budeme pokračovat i nadále. Většina z Vás již vyzkoušela některé z našich kroužků, ať už se jednalo o Golf, či nově nabízeného Malého kutila, Moje zvířátko, Tanečky, Balet či Keramiku. Moc Vám děkujeme za přízeň, jedině díky tomu můžeme tolika dětem přinášet radost!

 

Jelikož se neustále snažíme posouvat naše kroužky a poskytované služby dále, čeká nás pro školní rok 2015/2016 spousta změn. První výraznou proměnou prošla samotná tvář GolfGarden, která jako taková zůstává pod tímto označením pro naši golfovou akademii. Nově nás najdete pod názvem CROKIDY, který zastřešuje veškeré naše služby. Proč právě tento název? Od začátku našeho působení nás provázel zelený kamarád, krokodýl Golfík, který v názvu i logu naší agentury zůstává zachován doteď. A co to "KIDy"? Jelikož jsou naší výhradní specializací děti, nemohli jsme v názvu opomenout ani je!

 

Další aktuality
Soutěž na Facebooku o kroužek zdarma!
Připravili jsme pro zájmece o naše kroužky skvělou soutěž na naší facebookové stránce. Nyní můžete vyhrát kroužek na celé první pololetí zdarma!
Nové kroužky pro š.r. 2015/16
Se změnou jména naší agentury se pojí i rozšíření námi poskytovaných služeb. Aktuálně přicházíme s nabídkou našich již známých kroužků, ke kterým se od nového roku přidají navíc Cesta kolem světa, Malý kuchtík, Sportovní akademie Superhrdinů, Tenis ve školce a LEGOkostík. Pro lepší představu je Vám k dispozici bohatá fotogalerie a videa z našich kroužků. Při přípravě novinek byl dbán maximální důraz na vytvoření metodiky přesně podle věkových skupin dětí tak, aby si děti odnesly z kroužku něco více, než jen příjemně strávenou hodinu zábavy s kamarády.
Reference v číslech:
Počet aktuálně probíhajících kroužků: 57
Počet dětí, které navštívily naše lekce: 2535
Počet školek a škol, které jsme navštívili: 113
Počet let, kdy je tu Crokidy / Golfgarden pro Vás: 5
Počet dětských úsměvů: tisíce a stále přibývají!
Proč právě my?
Crokidy service je tu pro Vás, děti a rodiče. Díky naší 5 leté praxi, kdy více než 2500 dětí využilo naše služby víme, jak přinést dětem úsměv na tvář. Poskytujeme originální kroužky, zajišťujeme hlídání nebo fotografování nejen dětí. Pořádáme narozeninové oslavy i akce pro celé rodiny. Jsme tu pro Vás, Crokidy – Partner dětí a rodičů.
STÁLE JSTE NENAŠLI,
CO JSTE HLEDALI?
Zavolejte nebo napište...
+420 775 600 308
info@crokidy.cz
Dostávejte náš newsletter a buďte v obraze!
REGISTROVAT
Nebo nám zanechte zprávu
ODESLAT